Místo, kde se o Vás 100% postaráme.

China Liangtse Wellness přichází s tradičním čínským konceptem masáží a zaručuje nejvyšší možnou úroveň služeb a servisu. Místo, kde se o Vás 100% postaráme. Pocítíte individuální přístup a profesionální péči.

Vítáme Vás v Liangtse - svět klidu, soukromí a luxusní prostředí!

Jsme mezinárodní značka, která přichází s unikátním a profesionálním čínským konceptem masáží. Snažíme se nabízet nejen profesionální masáž, ale taky kvalitní službu i unikátní prostředí s individuálním přístupem, která v ČR doposud není. Cílem je, aby se každý návštěvník cítil jako v jiném světě. Ve světě, kde je kvalita, klid, profesionální přístup a pečlivost. Místo, kde se o Vás 100% postaráme.

Každý návštěvník se u nás kompletně uvolní, najde konečně ten správný klid, soukromý a luxusní prostředí. Zde je časově neomezen a je vítán i se svými kolegy na šálek autentického čínského bio čaje, který je pečlivě připraven z 6. fázovou filtrovanou vodou, která nejen zlepší chuť čajů, ale také naše zdraví. Návštěvník dostane komfortní hedvábný oděv na masáž, individuální přístup a doporučení od našich profesionálních terapeutistů.

Naši terapeuti mají mnoholetou praxi v masáži, prošli intezivním školením a workshopy. Esenciální oleje, které používáme jsou z nejkvalitnějších přírodních surovin a jsou otestovány na alergii. Tímto zaručuje nejvyšší možnou úroveň služeb a servisu. Patříme tedy mezi špičku v oboru.

Něco navíc o nás

Pětihvězdičkové čínské masážní a terapeutické centrum China Liangtse Wellness v Praze nabízí přes 300m2, 6 unikátní pokojů jak pro jednotlivce, tak i páry. 2 polo-otevřené pokoje, 1 pokoj s privátním saunou. Náš cíl je nabízet kvalitní servis, příjemné prostředí a profesionální procedury.

China Liangtse Wellness je mezinárodní značka, patřící do skupiny China Liangtse Group, která je první a největší výzkumný institut přírodní léčby v Číně, a je uznaná Čínským Národním ministerstvem zdravotnictví. China Liangtse Group byla založena v roce 1997 v Jinan Quancheng. Cíl je „Buďte zdravý s Liangtse“.

 

Díky dlouholetým výzkumům, na základě čínské medicíny a přírodní terapie, China Liangtse Group představila řady produktů a řešení, které pomohly milionům lidí být zdravější. Především produkty: čínská masáž, tuina, moxa a mnoho kombinací technik, přírodní terapie a produktů.

 

Nyní najdeme značku China Liangtse Wellness nejenom v Číně, ale také v mnoha zemích ve světě, například v Německu, Británii, Finsku, Holandsku, Kanadě, USA a taky v České Republice. Máme přes 300 salónů s více než 10.000 zaměstnanci. Stále expandujeme, a doufáme, že naše řešení a péče přinese výrazné zlepšení života pro všechny naše klienty.

Naši maséři

null

GUO CHEN 郭琛

null

WANG YUNLING 王云玲

null

LI WEIWEI 李威威

null

ALMA

null

YIN MIN 尹敏

null

KRISTÝNA