Nejprofesionálnější čínské masáže a terapeutické centrum v Praze

Liangtse je největší, nejprofesionálnější čínské masážní a terapeutické centrum v Praze, více než 300m2, 9 pokojů (pro jednotlivce i pro páry), privátní infrasauna. V našem týmu naleznete terapeuty s mnoholetou praxi masáží včetně školení a workshopů.

Co je to čínská masáž a jak procedury vybrat?

Čínská masáž založená na teorii tradiční čínské medicíny a 13 technik tuina se orientuje dle meridiánových drah toku energie čchi, a zaměřuje se na akupresurní body a reflexní zóny.  Při pravidelném masáží obnovuje vitalitu, odstraňuje únavu, uvolňuje tělo i mysl, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje odolnost těla proti onemocněním, harmonizuje jin a jang, odblokuje zablokované meridiány a tím vede k prodloužení a zlepšení kvality života.

Čínská masáž je součást tradiční čínské medicíny (TCM). Kromě čínské masáže najdete u nás řadu terapií např. baňkování, moxa, gua sha, bian kamenná terapie. Pro terapeutickou masáž většinou kombinujeme techniky masáže s terapií, aby dosáhla nejvyšších účinků. Doporučujeme taky osobní konzultaci s terapeutem na základě Vašeho zdravotního stavu, doporučí ty nejvhodnější masáže a nejefektivnější terapie.

Akupresurní a reflexní masáž

Minuty
Cena

Procedury tradiční čínské medicíny (TCM)

Minuty
Cena

30 min.

590 Kč

30 min.

590 Kč

Exkluzivně vyselektované procedury

Minuty
Cena

90 min.

1990 Kč

Ostatní služby

Minuty
Cena