Místo, kde se o Vás 100% postaráme.

China Liangtse Wellness přichází s tradičním čínským konceptem masáží a zaručuje nejvyšší možnou úroveň služeb a servisu. Místo, kde se o Vás 100% postaráme. Pocítíte individuální přístup a profesionální péči.

Vítáme Vás v Liangtse - svět klidu, soukromí a luxusní prostředí!

Jsme mezinárodní značka, která přichází s unikátním a profesionálním čínským konceptem masáží. Snažíme se nabízet nejen profesionální masáž, ale taky kvalitní službu i unikátní prostředí s individuálním přístupem, která v ČR doposud není. Cílem je, aby se každý návštěvník cítil jako v jiném světě. Ve světě, kde je kvalita, klid, profesionální přístup a pečlivost. Místo, kde se o Vás 100% postaráme.

Každý návštěvník se u nás kompletně uvolní, najde konečně ten správný klid, soukromý a luxusní prostředí. Zde je časově neomezen a je vítán i se svými kolegy na šálek autentického čínského bio čaje, který je pečlivě připraven z 6. fázovou filtrovanou vodou, která nejen zlepší chuť čajů, ale také naše zdraví. Návštěvník dostane komfortní hedvábný oděv na masáž, individuální přístup a doporučení od našich profesionálních terapeutistů.

Naši terapeuti mají mnoholetou praxi v masáži, prošli intezivním školením a workshopy. Esenciální oleje, které používáme jsou z nejkvalitnějších přírodních surovin a jsou otestovány na alergii. Tímto zaručuje nejvyšší možnou úroveň služeb a servisu. Patříme tedy mezi špičku v oboru.

Něco navíc o nás

Pětihvězdičkové čínské masážní a terapeutické centrum China Liangtse Wellness v Praze nabízí přes 300m2, 6 unikátní pokojů jak pro jednotlivce, tak i páry. 2 polo-otevřené pokoje, 1 pokoj s privátním saunou. Náš cíl je nabízet kvalitní servis, příjemné prostředí a profesionální procedury.

China Liangtse Wellness je mezinárodní značka, patřící do skupiny China Liangtse Group, která je první a největší výzkumný institut přírodní léčby v Číně, a je uznaná Čínským Národním ministerstvem zdravotnictví. China Liangtse Group byla založena v roce 1997 v Jinan Quancheng. Cíl je „Buďte zdravý s Liangtse“.

 

Díky dlouholetým výzkumům, na základě čínské medicíny a přírodní terapie, China Liangtse Group představila řady produktů a řešení, které pomohly milionům lidí být zdravější. Především produkty: čínská masáž, tuina, moxa a mnoho kombinací technik, přírodní terapie a produktů.

 

Nyní najdeme značku China Liangtse Wellness nejenom v Číně, ale také v mnoha zemích ve světě, například v Německu, Británii, Finsku, Holandsku, Kanadě, USA a taky v České Republice. Máme přes 300 salónů s více než 10.000 zaměstnanci. Stále expandujeme, a doufáme, že naše řešení a péče přinese výrazné zlepšení života pro všechny naše klienty.